Cienie do powiek w kremie

Sierpień 25th, 2011

Cienie do powiek w kremieNowym rodzajem kosmetyku kolorowego są cienie do powiek w kremie. Ta innowacja spotkała się ze sporym zainteresowaniem pań, z których wiele bardzo polubiło nowy sposób malowania oczu.

Cienie do powiek o konsystencji kremu lub musu są delikatne i łatwe w użyciu. Zwykle nakłada się je na powiekę palcem, delikatnie rozcierając aż do nadania równomiernego koloru. Są również kremowe cienie do powiek ze specjalnym aplikatorem przypominającym pędzelek występujący w wielu błyszczykach do ust.

Dużą zaletą cieni do powiek w kremie jest fakt, że znakomita ich większość delikatnie nawilża powiekę zamiast ją wysuszać, co czyni wiele tradycyjnych cieni. Ta przewaga może jednak wydać się niewystarczająca. Z drugiej strony liczne cienie do powiek w kremie są trwałe i utrzymują się bez problemu przez cały dzień, co zasługuje na dużego plusa. Warto dać im szansę i na własnej skórze się przekonać, czy są one stworzone dla nas.

Jak w każdym przypadku tak i tutaj istnieją zwolenniczki i przeciwniczki. Są kobiety, które za żadne skarby nie kupiłyby cieni do powiek w kremie, jak również kobiety używające wyłącznie tego typu kosmetyków. Oczywiście efekt i zadowolenie z cieni w dużej mierze zależy od tego, jaki konkretny produkt wybierzemy, jak również od umiejętności posługiwania się tym innowacyjnym kosmetykiem. Jeśli poszukujesz dobrych cieni w kremie polecamy Ci kosmetyki marki Avon.

Comments are closed.