Cienie do powiek Inglot

Styczeń 12th, 2011

Cienie do powiek InglotFirmę Inglot można uznać za pioniera jeśli chodzi o ofertę cieni do powiek. W sklepach tej marki znajdziemy ogromną różnorodność kolorów cieni, jakiego nie spotkamy chyba nigdzie indziej. Do wyboru mamy tradycyjne cienie prasowane pojedyncze, w formie tzw. „mapek”,  a także szczególnie lubiany przez panie system Freedom, który umożliwia skompletowanie własnego zestawu cieni do powiek, a także błyszczyków, pudrów i różów do policzków.

Interesującym produktem marki Inglot są cienie sypkie. Wiele pań czuje obawę przed tego typu kosmetykiem. Może ona wynikać ze strachu przed obsypywaniem się kosmetyku w trakcie nakładania lub w ciągu jego użytkowania, jednak naprawdę warto przekonać się na własnej skórze, że  problem nie dotyczy tego konkretnego produktu. Cienie sypkie Inglot są trwałe, ich aplikacja nie jest tak trudna jak może się wydawać. Występują w najróżniejszych kolorach, których intensywność na powiece jest zachwycająca i nie słabnie w miarę upływu godzin.

Cienie Inglot mają tak bogatą  kolorystykę i różnorodną konsystencję, że każda kobieta znajdzie coś dla siebie, zarówno zwolenniczka cieni matowych, w stonowanych kolorach, jak i pani lubująca się w cieniach perłowych czy wręcz brokatowych. Różnorodność oferty sprawia, że cienie Inglot posiada ogromną rzeszę wiernych zwolenniczek w różnym wieku. Klientela jest urozmaicona, tak jak niezwykle szeroka oferta producenta.

Comments are closed.